Skip to content

6. LEAN MANAGEMENT

Jakość bez retuszu z Anną Farion

5S

Wdrożenie, warsztaty, szkolenia z filozofii 5S

redukcja marnotrastwa

Looking for non value addend – audyty procesów Klienta pod kątem redukcji marnotrawstwa

Visual management

Visual management – wdrożenie, zarządzanie, optymalizacja, wartości dodane ze stosowania – Case study

pull / push?

PULL czy PUSH? – produkcyjna gra symulacyjna.

Nasi Zadowoleni uczestnicy

Pomogliśmy już wielu osobom

zobacz co o nas piszą

Adrian Gabryś

5/5

Przegląd zarządzania według IATF 16949
Treści zawarte w szkoleniu wpływają na zwiększenie świadomości audytorów. Pomagają również w precyzyjnym zrozumieniu wymagań. Przytaczane życiowe przykłady, pozwalają na  przebudowę istniejącego w zakładzie pracy systemu, który jest dziurawy lub nie do końca zrozumiały /
precyzyjny.

 

Sebastian Cirko

5/5

Pakiet szkoleń Automotive Quality  jest opracowaniem, które postało dzięki Annie Farion. Omówienie tematów jakościowych, poruszanych w całym cyklu szkoleń, stanowi wysokiej jakości kompendium wiedzy dla każdego, kto na poważnie rozważa ukierunkować swoją karierę w branży automotive. Szanowane grono eksperckie, profesjonalne prowadzenie szkolenia, rzetelna i sprawdzona wiedza, a także przykłady wykorzystania jej w praktyce stanowią kwintesencję w przygotowaniu każdego z nas do funkcjonowania w branży. Bez względu na zajmowane stanowisko wiedza na temat zarządzania jakością stanowi wartość dodaną dla Twojego dalszego rozwoju.

Gorąco polecam i zachęcam do udziału w szkoleniach.

Aleksandra Nowak

5/5

Audyty warstwowe (LPA) wg CQI-8 Szkolenie w sposób merytoryczny przygotowuje do skutecznego wdrożenia LPA w organizacji. Jest pomocne zarówno dla osób, które dopiero stoją przed wyzwaniem takiego wdrożenia oraz dla tych, którzy mają już doświadczenie w tej materii. Kładzie nacisk na rozróżnienie czym jest, a czym nie jest audyt warstwowy procesu (w odniesieniu do chociażby audytu SZJ czy audytu produktu). Kompleksowo przeprowadza uczestnika przez wszystkie etapy: od zaplanowania do oceny skuteczności audytu warstwowego procesu, wskazując częste błędy i dobre praktyki. Jako inżynier jakości miałam już doświadczenie z LPA, jednak to szkolenie dało mi lepsze zrozumienie istoty LPA i zaleceń CQI-8.

Ilość przeszkolonych osób​
0 +
Wskaźnik zadowolenia​ klienta
0 /5
Ilość zadowolonych firm
0 +

Gotowy na działanie?

Zdobądź ofertę: mail@jakoscbezretuszu.pl