Zostań Patronem JBR z Anną Farion

Wspieraj naszą misję

Kim jest Patron?

Patron to ktoś, kto decyduje się wesprzeć naszą pasję nie tylko dobrym słowem, ale i konkretnymi środkami finansowymi.

Patronami mogą być osoby prywatne, firmy, fundacje, organizacje non-profit, a także instytucje publiczne.

Zostań naszym Patronem i przyczyn się do kreowania kultury jakości w Polsce!

Jakość bez retuszu z Anną Farion

JBR z Anną Farion to spełnienie moich marzeń i realizacja pasji. Tworzę aktywną społeczność ekspertów, managerów, dyrektorów, prezesów i pasjonatów, która wspólnie rozwija kompetencje, buduje sieci współpracy i organizuje wydarzenia będące wynikiem naszej wiedzy, doświadczeń i praktycznych działań na rzecz budowania świadomości jakościowej w organizacjach. Naszą misją jest promowanie kultury jakości oraz kształtowanie kompetencji przywódczych, opartych na holistycznym zarządzaniu organizacją.

Wspieraj naszą misję!

Twoje wsparcie finansowe jest nieocenione. Dzięki Tobie możemy kontynuować naszą misję promowania kultury jakości. Dołącz do grona Patronów i bądź częścią tej wyjątkowej społeczności, która wspólnie tworzy przyszłość zarządzaną przez jakością.

Dlaczego warto zostać Patronem?

Wspieranie innych to prawdziwa przyjemność!

Każdy Patron jest współtwórcą sukcesu JBR z Anną Farion! Wspierając nas finansowo, nie tylko rozpalasz naszą pasję, ale i pomagasz nam rozwijać siebie i innych. Twoje wsparcie to realna zmiana w życiu każdego obdarowanego Partnera i Uczestnika wydarzeń Jakości bez retuszu z Anną Farion!

Odbierz pakiet korzyści!

 W zamian za Twoje wsparcie odwdzięczamy się dostępem do cyklicznych wydarzeń i publikacji JBR z Anną Farion

Bądź z nami na bieżąco!

Patroni mają możliwość uczestniczyć we wszystkich wydarzeniach JBR z Anną Farion  i poznać naszą pracę „od kuchni” oraz w razie potrzeby wymienić się doświadczeniem czy zapytać o konsulting lub warsztaty. Jeśli chcesz lepiej nas poznać i być z nami na bieżąco – zostań Patronem JBR  z Anną Farion!

Newsletter

Bądź z nami na bieżąco
i wspieraj nasz newsletter.

Wspieram ludzi z pasją

Rozmowy, newsletter, artykuły. Posłuchaj i przeczytaj interesujące Cię treści, bo aspektów jakości w Twojej organizacji może być nieskończenie wiele.

OGÓLNOPOLSKI KONGRES JAKOŚCIOWY

Zostań sponsorem największego jakościowego wydarzenia w Polsce!

Partnerzy

Jesteśmy grupą ekspertów i pasjonatów, która chce wspólnie rozwijać kompetencje, tworzyć sieci współpracy i organizować wydarzenia, będące rezultatem naszej wiedzy, doświadczeń i praktycznej strony budowania świadomości jakościowej w organizacjach.

O autorze

Anna Farion jest zaangażowanym, energicznym liderem, który pracuje z pasją i głębokim zrozumieniem biznesu. Inspiruje ludzi wizją i ciągłym dążeniem do doskonalenia. Dzięki zdolnościom interpersonalnym i analitycznym, krytycznemu myśleniu, umiejętności patrzenia z perspektywy pracownika, empatii i ciągłemu uczeniu się, ma możliwość szybkiego uzyskania głębokiego zrozumienia i nadzoru oraz sprowadzenia ram zarządzania organizacją do poziomu ról, odpowiedzialności, linii raportowania i komunikacji, aby wypełnić lukę między ramami zarządzania, a rzeczywistością operacyjną.

Poznajmy się