Znajdź eksperta Quality Interim Management (QIM)

Chcesz wykorzystać ten atrakcyjny kanał jakościowej dystrybucji dla swoich potrzeb? Nic prostszego: z nami zrobisz to w 4 prostych krokach!

Korzyści z członkostwa w QIM

Postawiliśmy sobie za cel stworzenie najsilniejszej społeczności dla wolnych strzelców i kadry kierowniczej. Nasza najważniejsza misja: Uczynić Cię sukcesem! Dołącz do nas i korzystaj z zalet silnej społeczności w jakościowym zarządzaniu interimowym.

Studium przypadku: 12 miesięcy pracy Quality Interim Managera – efekty reorganizacji procesów operacyjnych

Jako doświadczony dyrektor operacyjny w branży outsourcingu pracowniczego, podjęłam wyzwanie stania się Interim Managerem za granicą, aby wprowadzić zmiany o znaczącym wpływie na efektywność operacyjną. Po rezygnacji ze stanowiska dyrektora, skoncentrowałam się na dalszym rozwoju projektu Jakość bez retuszu z Anną Farion, który stał się największą społecznością ekspertów jakości w Polsce.

Priorytety zarówno w projekcie JBR jak i w mojej roli QIM zostały ustalone jasno i precyzyjnie.

Branża: Zakład produkcyjny, motoryzacja
Miejsce: Niemcy, Hannover

W pierwszym kroku skupiłam się na redukcji poziomu złomu, co zaowocowało imponującym osiągnięciem – zmniejszeniem go o aż 90%. Dzięki zastosowaniu odpowiednich strategii i zaangażowaniu zespołu udało się skutecznie zidentyfikować i wyeliminować główne źródła strat w procesach produkcyjnych dostawców. To osiągnięcie nie tylko przyczyniło się do poprawy jakości, ale również znacząco wpłynęło na efektywność operacyjną oraz oszczędności finansowe w całym łańcuchu dostaw.

Kolejnym wyzwaniem było przygotowanie firmy do przejścia audytu specjalnego. Mimo początkowych trudności związanych z globalnymi strukturami, konsekwentne działania i zaangażowanie zespołu doprowadziły do osiągnięcia bardzo dobrego wyniku. Ustalony dalszy plan działań przy zaangażowaniu całego zespołu nie tylko pozwolił nam z sukcesem przejść następną, już recertyfikację na zgodność z normą IATF 16949, ale również uzyskać najlepszy wynik tego zakładu w całej jego ponad 20-letniej historii i jak dotąd najlepszy wynik dla tej korporacji.

Dziś, biorąc pod uwagę szerokie doświadczenie oraz wysoką jakość ekspertów w społeczności JAKOŚĆ BEZ RETUSZU z Anną Farion, krok po kroku wdrażamy kolejne projekty. Wśród nich znajduje się Quality Interim Management (OIM), pierwszy tego typu projekt w Polsce, który ma na celu zapewnienie najwyższej jakości zarządzania tymczasowego dla firm, wykorzystując najnowsze osiągnięcia i know-how w dziedzinie zarządzania jakością.

Anna Farion – Quality Interim Management

Prosta rejestracja w 4 krokach

Zrób pierwszy krok i wypełnij formularz kontaktowy lub od razu prześlij nam informacje o swoim zapotrzebowaniu na mail@jakoscbezretuszu.pl. Skontaktujemy się z Tobą, aby omówić kolejne kroki. Rozpocznij teraz – z Jakością bez retuszu z Anną Farion. Czekamy na Twój kontakt.

01

Zdefiniuj swoje potrzeby

Skontaktuj się z nami telefonicznie, za pośrednictwem formularza kontaktowego poniżej lub drogą mailową i opowiedz o swojej sytuacji oraz potrzebach.

przeczytaj więcej

02

Wybierz ekspertów

Nasi konsultanci przedstawią Ci dostępnych QIM, których profile kompetencyjne spełniają Twoje wymagania.

03

Poznaj ekspertów

Oceniaj dostępność zaproponowanych kandydatów podczas wywiadów online. Twoja osobista osoba kontaktowa wesprze Cię w tym procesie.

04

Rozpoczęcie współpracy

Wybierz Quality Interim Managera, który najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom, a my zajmiemy się resztą – włącznie z negocjacją umowy.

Znajdź JBR QIM