Zostań członkiem JBR Quality Interim Management (QIM)

Chcesz wykorzystać ten atrakcyjny kanał dystrybucji dla swojej oferty? Nic prostszego: Wyślij nam swój profil lub CV, a my sprawdzimy, czy do siebie pasujemy.

Korzyści z członkostwa w QIM

Postawiliśmy sobie za cel stworzenie najsilniejszej społeczności dla wolnych strzelców i kadry kierowniczej. Nasza najważniejsza misja: Uczynić Cię sukcesem! Dołącz do nas i korzystaj z zalet silnej społeczności w jakościowym zarządzaniu interimowym.

Usługi dla członków JBR Quality Interim Management

Więcej zleceń dzięki zasięgowi: Dzięki ponad 11 000 kwalifikowanym kontaktom z firmami o dużym popycie i ponad 1 000 000 odwiedzającym nasze strony internetowe i media społecznościowe, bezpłatnie zyskasz nowy kanał dystrybucji dla atrakcyjnych zleceń.

Osobiste doradztwo: Nasi eksperci mają wspólnie wieloletnie doświadczenie w jakościowym zarządzaniu interimowym. Skorzystaj z naszej wiedzy dla swojego sukcesu – Anna Farion i jej zespół chętnie udzielą Ci osobistej porady.

Networking: Eksperci w JBR to silna społeczność. Dzięki członkostwu stajesz się częścią tej społeczności i zyskujesz sieć do wzajemnej wymiany doświadczeń – online i osobiście!

Profesjonalny marketing online: Specjalne tematy, blogi i newslettery, profile online i raporty projektowe: Promujemy Twoje treści! JBR Quality Interim Menagement dba o to, aby Twoje treści i oferta były lepiej widoczne w sieci i dla naszych klientów, dzięki zespołowi redaktorów i ekspertów online.

Prosta rejestracja w 4 krokach

Zrób pierwszy krok i wypełnij formularz kontaktowy lub od razu prześlij nam swoje CV na mail@jakoscbezretuszu.pl. Skontaktujemy się z Tobą, aby omówić kolejne kroki. Zgłoszenie do programu QIM jest zasadniczo bezpłatne. Rozpocznij teraz – z Jakością bez retuszu z Anną Farion. Czekamy na Twój kontakt.

01

Napisz do nas

Napisz do nas i załącz CV oraz referencje, podaj podstawowe dane kontaktowe i zawodowe.

Read More

02

Uzupełnij profil

Przedstaw swoje umiejętności oraz osiągnięcia związane z zarządzaniem jakością, aby umożliwić nam lepsze dopasowanie do Twoich kompetencji.

03

Weryfikacja

Po przesłaniu formularza rejestracyjnego poczekaj na weryfikację Twojego profilu przez nasz zespół.

04

Rozpoczęcie współpracy

Po pomyślnej weryfikacji będziesz gotowy do otrzymywania propozycji projektów i zleceń w obszarze jakości, dopasowanych do Twoich umiejętności i preferencji.

Zostań JBR QIM