Impreza integracyjna

14.05.2024 18:00-23:00 Cechownia Gliwice

Zespół Adam Abrahamczyk Trio

Koncert trąbka, fortepian i kontrabas – repertuar jazz

Zespół Adam Abrahamczyk Trio tworzą doświadczeni muzycy jazzowi, laureaci wielu nagród i wyróżnień, m.in. zwycięzcy najbardziej prestiżowego festiwalu jazzu tradycyjnego Złota Tarka 2023.

W repertuarze tria znajdują się głównie standardy jazzu tradycyjnego z repertuaru Louisa Armstronga, Billie Holiday czy Duke’a Ellingtona.

Trio specjalizuje się w tworzeniu oprawy muzycznej do wszelkiego rodzaju spotkań businessowych, imprez okolicznościowych, uroczystości itp.

Skład zespołu:
Adam Abrahamczyk – trąbka
Adam Dzierżęga – fortepian
Piotr Rożankowski – kontrabas

Cechownia Gliwice

Impreza integracyjna Ogólnopolskiej Konferencji Jakościowej odbędzie się w najbardziej klimatycznej przestrzeni eventowej na Śląsku. 

 

Gliwicka Cechownia to element zespołu zrewitalizowanych zabudowań dawnej kopalni Gliwice, zaprojektowanej w 1912r. przez Georga i Emila Zillmannów.

Termin

14 maja 2024 18:00-23:00

Miejsce

Restauracja Cechownia

"Przyszłość zarządzana przez jakość"

Andrzej Blikle
Andrzej BlikleProfesor nauk matematycznych
Czytaj więcej
Pani Aniu. Gratulacje Pani turkusowo-jakościowego sukcesu. Czekamy na Ciąg dalszy.
Marek Roszak
Marek RoszakProfesor nzw. Politechnika Śląska, Prezes Klubu Polskie Forum ISO 9000
Czytaj więcej
Szanowna Pani Anna Farion, Gratuluje pomysłu i realizacji Ogólnopolskiej Konferencji Jakościowej – „Przyszłość zarządzana przez Jakość” ! Dwa dni wypełnione treściami bliskimi osobom zajmującym się JAKOŚCIĄ! Dwa dni dyskusji i nawiązywania nowych JAKOŚCIOWYCH kontaktów! Dwa dni dzielenia się wiedzą i doświadczeniem! Idea warta konsolidacji środowiska osób związanych z JAKOŚCIĄ, i warto tę idę kontynuować, Zaplanowana konferencja odniosła sukces – integracji środowiska praktyków zajmujących się na co dzień JAKOŚCIĄ, swój wkład miało również środowisko naukowe, to dobry prognostyk na przyszłość! Życzę realizacji kolejnych planów, i dziękuje za wartościowe spotkanie.​
Joanna Martusewicz
Joanna MartusewiczPrezes zarządu Fundacji Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
Czytaj więcej
Kompetencja, profesjonalizm, wiedza. Anna Farion gratulacje !!!!! Dziękuje za zaproszenie. Cieszę się, ze mogłam posłuchać tylu wspaniałych prelegentów oraz poznać ludzi, dla których jakość to nie tylko normy, ale przede wszystkim zaangażowanie, skuteczność i strategia.​
Magdalena Gawarecka
Magdalena GawareckaMSG VEXILLO Systemy Zarządzania
Czytaj więcej
Anna Farion pracą, determinacją, fantastycznym przywództwem i kreatywnością spełniłaś piękne marzenie. Nie tylko Twoje, zaraziłaś nim wielu niezwykłych ludzi. Bardzo Ci dziękuję, że mogłam uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu. Obecność tak fantastycznej grupy osób jak JAKOŚĆ BEZ RETUSZU z Anną Farion uskrzydla, wiedza przekazana podczas niestety krótkich prelekcji będzie na pewno przydatna w wielu chwilach, a spotkanie Profesora Andrzej Blikle, Joanna Martusewicz, PhD, pozostałych prelegentów to ogromny zaszczyt! Mam nadzieję, że już są marzenia o kolejnym takim wydarzeniu!!!
Beata Praszczyk
Beata PraszczykDirector, QS PACT Department
Czytaj więcej
Aniu to było świetne wydarzenie - Gratulacje!
 Katarzyna Oczkoś
Katarzyna Oczkoś Production Systems Engineer at Autoneum Poland
Czytaj więcej
Konferencja nie dość, że była o jakości, to jakość miała "zaszytą" w sobie. Wszystkie prelekcje były bardzo merytoryczne. Odkrywcze były dla mbie słowa pani dr Partyki "gdy nie ma zrozumienia, czym jest jakość, zamienia się ona w biurokrację". Dziękuję!